Семінар «Створення мережі архівів культурної спадщини в Україні»

8-9 червня 2006, Київ

Метою семінару є започаткувати спільне обговорення можливостей ефективного функціонування відомчих і недержавних архівів в Україні. До участі у семінарі запрошено коло чотирьох десятків учасників, котрі представляють установи і організації з різних регіонів України та закордону. В рамках цього заходу пропонується обговорити наступні теми:

Основною метою цієї зустрічі є створення Форуму, котрий надасть змогу спеціалістам обмінюватися досвідом щодо своїх етнографічних колекцій, а також колективно сформулювати основні проблеми і розвивати стратегії для вирішення важливих завдань діяльності даних архівів.

До висвітлення роботи семінару запрошені ряд провідних українських та світових засобів масової інформації - Перший Національний Канал, Голос Америки, Газета «Україна Молода», Журнал «Музеї України», Радіо «Ера», Всесвітня служба «Українське телебачення та радіомовлення», Видання «Час і подія», Українська служба Бі-Бі-Сі.

На проведення цього семінару надано грант Відділу преси, освіти та культури Посольства Сполучених Штатів Америки та Програми академічних обмінів імені Фулбрайта в Україні. Підсумки семінару будуть оприлюднені у спеціальній публікації, а також опубліковані на цьому сайті.

Спеціальні гості

Матеріали семінару

 фото учасників семінару: завершення роботи

інші фото з семінару

Висловлюємо щирі слова подяки за люб'язну підтримку та сприяння в організації та проведенні семінару «Створення мережі архівів культурної спадщини в Україні»:

Ми також вдячні всій команді офісу Програми Фулбрайта у Києві, і всім тим нашим численним друзям в різних містах України та за її межами, котрі підтримали своєю відданою допомогою цей проект. Дякуємо!