Список учасників семінару

 
Галина БожукЦентральний державний кінофотофоноархів України ім. Г.С.Пшеничного (Київ)
Валентина БорисенкоКиївський національний університет ім. Т.Г.Шевченка (Київ)
Галина БущакЛьвівський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти (Львів)
Тамара ВасиленкоМузей народної архітектури та побуту НАН України (с.Пирогів)
Андрій ВовчакЛьвівський національий університет ім. І.Франка (Львів)
Володимир ГальперінХарківський обласний центр народної творчості (Харків)
Юрій ГандзюкРекордингова компанія «Атлантік» (Київ)
Олена ГончаренкоСумський державний педагогічний університету ім. А.С.Макаренка(Суми)
Тарас ГрималюкМистецьке агенство «Арт Велес» (Київ)
Софія ГрицаІнститут мистецтвознавства, фольклористики та етнології ім. М.Рильського (Київ)
Раїса ГусакКиївський національний університет культури і мистецтва (Київ)
Ярослав ДавидовськийSDA Technologies Inc. (Львів)
Ліна ДобрянськаЛьвівська державна музична академія ім. М.Лисенка (Львів)
Галина ДовженокІнститут мистецтвознавства, фольклористики та етнології ім. М.Рильського (Київ)
Олексій ДоляМузей народної архітектури та побуту НАН України (с.Пирогів)
Людмила ЄфремоваІнститут мистецтвознавства, фольклористики та етнології ім. М.Рильського (Київ)
Олена ЖілінковаІнститут держави та права ім. В.М.Корецького (Харків)
Юрій КапіцаЦентр інтелектуальної власності та передачі технологій НАН України (Київ)
Віктор КисільХерсонське музичне училище (Херсон)
Ірина КлименкоНаціональна музична академія України ім. П.Чайковського (Київ)
Віктор КовальчукРівненський міський Палац дітей та молоді (Рівне)
Ганна КоропниченкоНаціональна музична академія України ім. П.Чайковського (Київ)
Богдан ЛуканюкЛьвівська державна музична академія ім. М.Лисенка (Львів)
Віра Мадяр-НовакУжгородське державне музичне училища ім. Д.Є.Задора (Ужгород)
Катерина МіщенкоУкраїнський центр народної культури «Музей Івана Гончара» (Київ)
Ярослава МузиченкоГазета «Україна молода» (Київ)
Олена МурзінаНаціональна музична академія України ім. П.Чайковського (Київ)
Віра ОсадчаХарківська державна академія культури (Харків)
Юрій РибакРівненський державний гуманітарний університет (Рівне)
Ірина СергеєваНаціональна бібліотека України ім. В.І.Вернадського (Київ)
Сергій СтупакВсеукраїнське об'єднання суб'єктів авторських і суміжних прав «Оберіг» (Київ)
Тетяна ТеремоваЛуганський інститут культури і мистецтв (Луганськ)
Ніна ТопішкоЦентральний державний кінофотофоноархів України ім. Г.С.Пшеничного (Київ)
Олександра Турянськаетномузиколог (Івано-Франківськ)
Олена ТюріковаДонецький національний університет (Донецьк)
Ірина ФедунЛьвівський національний університет ім. І.Франка (Львів)
Ілля ФетісовВсеукраїнська асоціація молодих дослідників фольклору (Київ)
Михайло ХайІнститут мистецтвознавства, фольклористики та етнології ім. М.Рильського (Київ)
Елеонора ШапкінаЦентр національного і духовного відродження (Одеса)
Лідія ЯременкоНаціональна бібліотека України ім. В.І.Вернадського (Київ)