Програма семінару

8 червня
 
9:30 - 10:45Реєстрація учасників
 
11:00 - 12:00ВІДКРИТТЯ СЕМІНАРУ
Вітальне слово
 
Ліза ХелерАташе з питань культури, Відділ преси, освіти та культури Посольства США
Ольга ГомілкоГолова правління Фулбрайтівського товариства
Віра МаксимоваВідділ преси, освіти та культури Посольства США
Олена БорякІнститут мистецтвознавства, фольклористики та етнології ім. М.Рильського
Руслана Лижичко
Зураб ЄркомаїшвіліМіжнародний центр традиційних культур (Тбілісі, Грузія)
Ніна Матвієнко
Ганна СкрипникІнститут мистецтвознавства, фольклористики та етнології ім. М.Рильського
Петро ГончарУкраїнський центр народної культури «Музей Івана Гончара»
Олексій КопитькоМіжнародний фонд «Україна 3000»
Антоній Поточнякстипендіат Програми ім. В.Фулбрайта 2005-2006 (Х'юстон, США)
Віктор Мішалов(Торонто, Канада)
 
12:00 – 13:00ПЛЕНАРНЕ ЗАСІДАННЯ
«Перспективи збереження фольклорної спадщини в Україні»
 
Галина БожукЦентральний державний кінофотофоноархів України ім. Г.С.Пшеничного (Київ)
Валентина БорисенкоКиївський національний університет ім. Т.Г.Шевченка (Київ)
Софія ГрицаІнститут мистецтвознавства, фольклористики та етнології ім. М.Рильського (Київ)
 
13:30Прес-конференція для ЗМІ
 
15:00 – 16:30КРУГЛИЙ СТІЛ «Національні проекти збереження фольклорної спадщини»
 
Ярослава МузиченкоГазета «Україна молода» (Київ)
Тарас ГрималюкМистецьке агенство «Арт Велес» (Київ)
Олексій ДоляМузей народної архітектури та побуту НАН України (с.Пирогів)
Ірина ФедунЛьвівський національний університет ім. І.Франка (Львів)
Михайло ХайІнститут мистецтвознавства, фольклористики та етнології ім. М.Рильського (Київ)
 
16:45 – 18:00КРУГЛИЙ СТІЛ «Презентація архівів фольклорної спадщини»
 
Богдан ЛуканюкЛьвівська державна музична академія ім. М.Лисенка (Львів)
Ірина СергеєваНаціональна бібліотека України ім. В.І.Вернадського (Київ)
Володимир ГальперінХарківський обласний центр народної творчості (Харків)
Юрій РибакРівненський державний гуманітарний університет (Рівне)
 
9 червня
 
9:30 - 10:00Реєстрація учасників
 
10:00 - 11:15КРУГЛИЙ СТІЛ «Польовий матеріал і проблеми авторських прав»
 
Юрій КапіцаЦентр інтелектуальної власності та передачі технологій Національної академії наук України (Київ)
Олена ЖілінковаІнститут держави та права ім. В.М.Корецького (Харків)
Сергій СтупакВсеукраїнське об'єднання суб'єктів авторських і суміжних прав «Оберіг» (Київ)
 
11:30 - 13:00КРУГЛИЙ СТІЛ «Каталогізація та можливості створення спільного реєстру фольклорної спадщини»
 
Ганна КоропниченкоНаціональна музична академія України ім. П.Чайковського (Київ)
Віктор КисільХерсонське музичне училище (Херсон)
Юрій ГандзюкРекордингова компанія «Атлантік» (Київ)
Олена ТюріковаДонецький національний університет (Донецьк)
 
14:00 - 15:30КРУГЛИЙ СТІЛ «Технічні аспекти збереження архівів та сучасні інформаційні технології»
 
Лідія ЯременкоНаціональна бібліотека України ім. В.І.Вернадського (Київ)
Віктор КовальчукРівненський міський Палац дітей та молоді (Рівне)
Ярослав ДавидовськийSDA Technologies Inc. (Львів)
 
15:30 - 16:30ПІДСУМКИ СЕМІНАРУ